Agencja ochrony Skorpion

Działamy w branży ochroniarskiej od ponad 20 lat

Informacje o firmie


Agencja Ochrony „Skorpion” Sp. z o.o. w Kłodzku jest wyspecjalizowaną i profesjonalną firmą prowadzącą działalność w zakresie ochrony osób i mienia. Powstała 01.06.1995r. jako Spółka Cywilna. W miarę rozwoju firmy, przekształciła się w Spółkę z Ograniczoną Odpowiedzialnością działającą w myśl Ustawy z dn. 22.08.1997 r, o Ochronie Osób i Mienia.

Działalność tą wykonuje na podstawie nowej Koncesji MSWiA nr ZK-I-L-0130/99 z dnia 14.12.1999r, która upoważnia Agencję do:

ochrony osób i mienia,
konwojowania wartości pieniężnych i przedmiotów wartościowych,
monitoringu oraz instalowania i konserwacji systemów alarmowych,
telewizji przemysłowej
Agencja ponosi pełną odpowiedzialność za ochraniane obiekty, konwoje gotówki i inne wykonywane przez nas czynności. Na tą okoliczność jesteśmy ubezpieczeni w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji PZUS.A., Inspektorat w Kłodzku na kwotę 1 000 000,00 zł.

Nasze usługi wykonujemy na terenie całej Polski, m.in. w województwach: dolnośląskim, opolskim, łódzkim, mazowieckim, wielkopolskim, zachodniopomorskim.

Status ZPCh


Należymy do grona przedsiębiorców posiadających status zakładu pracy chronionej. Oznacza to, że do głównych celów naszej Agencji należy nie tylko świadczenie profesjonalnych usług ochrony, ale także aktywizacja zawodowa osób, które nie poradziłyby sobie na otwartym rynku pracy. Jesteśmy firmą przyjazną osobom niepełnosprawnym dostosowując warunki pracy do ich potrzeb przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego standardu usług.

Dla naszych kontrahentów jest to również ważna informacja, ponieważ kupując usługi od firmy posiadającej status ZPCh, mogą Państwo odliczyć od składek na PRFON należne ulgi, co w znacznym stopniu obniży faktyczny koszt naszej usługi. Kwota obniżki na PFRON to 50%

Kontakt

Agencja Ochrony „Skorpion” Sp. z o.o. w Kłodzku
Ul. Rodzinna 1 A, 57-300 Kłodzko
Biuro czynne: poniedziałek-piątek 7:30 - 14:30
NIP: 883-13-98-110
MSWiA: ZK-I-L-0130/99
Image

Parking

Ul. Rodzinna 1 A, 57-300 Kłodzko
(wjazd od ul. Spółdzielczej)
Czynny 24h/7